Aicinām pieteikties ēku siltināšanas programmai!

13/02/2017

SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi” kā jūsu daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas apsaimniekotājs, aicina izmantot iespēju ar Eiropas fondu finansējuma atbalstu uzlabot ēkas energoefektivitāti.

Atbalstu daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanai sniedz AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" (Altum). Projektu pieņemšana programmā jau ir sākusies. “Altum” sadarbībā ar Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banku līdz 2020. gadam plāno līdzfinansēt ap 1030 daudzdzīvokļu dzīvojamo māju Latvijā, kopējam piesaistītajam finansējumam sasniedzot 301 miljonu eiro.

Būtiskākie ieguvumi no ēkas siltināšanas:

  • samazinās apkures izmaksas,
  • ievērojami tiek uzlabots ēkas vizuālais un tehniskais stāvoklis,
  • tiek uzlabots mikroklimats telpās,
  • palielinās dzīvokļu vērtība.

Šobrīd tikai no jums ir atkarīgs, vai arī jūsu dzīvojamā māja būs viena no šīm ēkām, kuras ar Eiropas fondu līdzfinansējumu iegūs jaunu kvalitāti un samazinās uzturēšanas izmaksas.

SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi” aicina būt atbildīgiem īpašniekiem un pieteikties ēku siltināšanas programmai. Mēs ar lielāko rūpību palīdzēsim šos projektus īstenot, no ieceres sākuma līdz baudāmam rezultātam.

Papildus informāciju varat iegūt “Altum” mājaslapā www.altum.lv/lv/pakalpojumi/energoefektivitate/ vai “Kuldīgas komunālo pakalpojumu” birojā Pilsētas laukumā 2, Kuldīgā, 202. kabinetā. 

T.: 63321963. E-pasts: dzintars.rusmanis@kuldiga.lv.

ANITA ZVINGULE
Attēls: www.demarsch.lv