Privātmāju iedzīvotājiem jāraksta iesniegums par šķiroto atkritumu izvešanu

08/01/2018

SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi” mājaslapā internetā www.kkp.lv, sadaļā “Iesniegumi”, privātmāju iedzīvotājiem pieejama iesnieguma veidlapa, lai arī turpmāk tiktu nodrošināta šķiroto atkritumu izvešana, kas būs kā papildpakalpojums esošā atkritumu apsaimniekošanas līguma ietvaros.

Aizpildītu iesniegumu iesniedzot SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi” birojā Pilsētas laukumā 2, 216. kabinetā vai atsūtot pa e-pastu: kkp@kuldiga.lv, klients garantē rēķinu apmaksu par šķiroto atkritumu transportēšanu.

Tarifs par šķiroto atkritumu transportēšanu ir 9,21 EUR par 1 m3 šķiroto atkritumu (240 l konteiners – 2,21 EUR).

Šķiroto atkritumu pieteikšana paliek nemainīga, to veic pa tālruni 63322380.

Atgādinām, ka no 2018. gada 1. janvāra ir ieviestas izmaiņas šķiroto atkritumu savākšanā – šķiroto atkritumu konteineri no privātmājām, saņemot iepriekšēju pieteikumu pa tālruni 63322380, tiek izvesti tikai no privātmājām Kuldīgas pilsētā līdz apbraucamajam ceļam.

No privātmājām dārziņos, Priedainē un Mežvaldē, šķirotie atkritumi vairs netiek izvesti, tas saistīts ar nelielo klientu skaitu un smagajām mašīnām nepiemērotajiem ceļiem.

Bez maksas šķirotos atkritumus var nodot Dārzniecības ielā 9, Kuldīgā. 

Šis paziņojums neattiecas uz privātmāju iedzīvotājiem, kuri jau ir uzrakstījuši un iesnieguši iesniegumu par šķiroto atkritumu izvešanu kā papildpakalpojumu esošā atkritumu apsaimniekošanas līguma ietvaros.

ANITA ZVINGULE