No septembra izmaiņas reģionālo autobusu maršrutos

Autotransporta direkcija informē, ka no 1. septembra stāsies spēkā izmaiņas vairākos reģionālo autobusu maršrutos Kuldīgas novadā, lai nodrošinātu skolēnu ērtāku nokļūšanu no rītiem uz mācību iestādēm.

Reģionālo autobusu maršrutā nr. 6316 Kuldīga–Skrunda uz eksperimenta laiku (četriem mēnešiem) pasažieru mobilitātes nodrošināšanai būs izmaiņas pēcpusdienas reisā – no Skrundas autoostai tas tiks uzsākts piecas minūtes ātrāk, plkst. 15.40, un autobuss brauks līdz pieturai Ieras (iepriekš – līdz Raņķiem). Atbilstoši no pieturas Ieras autobuss atpakaļceļā izbrauks plkst. 16.08.

Reģionālo autobusu maršrutā nr. 7401 Rīga–Saldus–Kuldīga rīta reisā plkst. 06.20 no Kuldīgas pasažieri turpmāk varēs iekāpt un izkāpt pieturā Batari.

Reģionālo autobusu maršrutā nr. 5213 Kuldīga–Vārdupe–Vilgāle rīta reiss no Kuldīgas autoostas būs desmit minūtes vēlāk – plkst. 08.10.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina SIA “Latvijas Sabiedriskais Autobuss”. Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Kurzemes plānošanas reģionu un novadu pašvaldībām.